Sun & Snow - Wakacje przez cały rok

Apartamenty i pokoje hotelowe na sprzedaż
           z opcją wynajmu - gwarantowane dochody

Znajdź apartament

O firmie

 

SUN & SNOW Sp. z o. o. to dynamicznie rozwijająca się firma, której założyciele posiadają wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości. Naszą misją jest odpowiedź na istniejące zapotrzebowanie profesjonalnego zarządzania nieruchomościami wakacyjnymi, jak również świadczenia na najwyższym poziomie usługi wynajmu dla turystów. Oferowane apartamenty znajdują się w najmodniejszych kurortach i są w pełni przygotowane do spełnienia oczekiwań klientów. Poprzez oferty specjalne, planujemy zapewnić zainteresowanie turystów w ciągu całego roku, w tym również poza sezonem.

 

SUN & SNOW dysponuje profesjonalnym systemem rezerwacji. Posiadamy niezbędne doświadczenie i wykwalifikowany personel do obsługi klientów. Turystom oferujemy starannie wyselekcjonowane apartamenty zlokalizowane wyłącznie w nowopowstałych projektach deweloperskich nad morzem i w górach. Właścicielom nieruchomości gwarantujemy kompleksową obsługę nieruchomości na najwyższym poziomie i promowanie powierzonych nam w zarządzanie apartamentów w bardzo szerokiej gamie mediów oraz wśród biur turystycznych.

 

Sun & Snow Real Estate Sp. z o.o. -  wyspecjalizowana spółka zajmująca się doradztwem w obszarze inwestycji w nieruchomości przeznaczone na wynajem. Pomagamy potencjalnym inwestorom wybrać odpowiednią lokalizację i formę inwestycji. Dysponujemy danymi dotyczącymi rentowności najmu. Bardzo dobrze znamy rynki lokalne. Wspieramy również deweloperów w zakresie projektowania, budowy, finansowania i komercjalizacji ich inwestycji .

 

 Zakres działalności:

  • zarządzanie administracyjne
  • zarządzanie techniczne
  • obsługa prawna
  • kompleksowa obsługa najemcy (od dokonania rezerwacji po rozliczenie)
  • kontrola jakości apartamentu w dniu przyjazdu i odjazdu gości
  • opieka i pomoc dla gości przez cały okres pobytu

 

Biuro SUN & SNOW Sp. z o.o.
ul. Gałczyńskiego 4
00-362 Warszawa

tel. +48 22 450 26 00
NIP 521-350-75-82

 

Sprzedaż apartamentów

Warszawa
Dorota Tobiasz
tel. kom: 660 445 691
sprzedaz@sunandsnow.pl

 

 

Bartosz Gościmski
tel. kom: 532 754 874
Bartosz.Goscimski@sunandsnow.pl              

Kołobrzeg

Izabela Rębiś

tel. kom: 532 849 394

Izabela.Rebis@sunandsnow.pl

 

 

 

 

Szklarska Poręba

Marta Sudoł

tel. kom: 696 080 040

biuro@szklarskaresort.pl

 

X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.centruminwestycji.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołna w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ