Sun & Snow - Wakacje przez cały rok

Apartamenty i pokoje hotelowe na sprzedaż
           z opcją wynajmu - gwarantowane dochody

Znajdź apartament

Szklarska Poręba / Cena netto od 343 658 zł

Jestem zainteresowany

Apartamenty w Szklarskiej Porębie

Ośrodek Sun & Snow Resort Szklarska Poręba usytuowany jest w doskonale położonym i zadrzewionym miejscu w Szklarskiej Porębie przy ul. Górnej 19. Na terenie kompleksu mnóstwo drzew i strumień, a z działki roztacza się przepiękny widok na otaczające góry, w szczególności na Szrenicę. Widok na liściasto-iglasty las z jednej strony, a na szczyty gór z drugiej strony zapiera dech w piersiach każdemu turyście. Sun & Snow Resort Szklarska Poręba znajduje się 2 km od centrum Szklarskiej Poręby w kierunku na Świeradów-Zdrój i w bezpośredniej bliskości innych atrakcji turystycznych, np. mniejszych wyciągów narciarskich, czy Dinoparku świetnym dla rodzinnej przygody dla dzieci, młodzieży, rodziców i dziadków łączącym edukację, rekreację i odpoczynek.


Szklarska Poręba jest położona na wysokości 440-886 m n.p.m i  charakteryzuje się przede wszystkim właściwościami zdrowotnymi oraz mikroklimatem rodzaju alpejskiego, których połączeniem nie może się poszczycić żadne inne miejsce w Polsce. Na terenie Karkonoszy, Gór Izerskich, Szklarskiej Poręby, występują śladowe ilości radonu, nietrwałego pierwiastka będącego środkiem wykorzystywanym przeciwko chorobom narządów ruchu, dróg oddechowych i skóry. Śnieg utrzymuje się tu średnio ponad 110 dni w roku, od listopada do kwietnia-maja. Znajdują się tu najlepsze w Europie Środkowej trasy dla uprawiania narciarstwa biegowego (Jakuszyce), trasa zjazdowa ze Szrenicy FIS, będąca najbardziej stromą ścianą zjazdową w Polsce, wiele dróg dla biegaczy, z uznawanymi za najlepsze w Polsce trasy maratońskie: Droga pod Reglami oraz droga Szklarska Poręba - Świeradów-Zdrój.

Przykładowe apartamenty. W celu poznania pełnej oferty skontaktuj się z doradcą.
Nazwa Metraż (m2) Piętro Pokoje Cena (zł/m2) Wartość (zł) Symulacja przychodów Szczegóły
0.09 45.54 m2 0 2 7 546.00 343 658.00 Oblicz Sprawdź
5.10 52.82 m2 5 2 7 222.00 381 478.00 Oblicz Sprawdź
6.10 53.75 m2 6 2 10 093.00 542 499.00 Oblicz Sprawdź
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.centruminwestycji.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołna w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ